TELEVISIUN, LA TELEVISIUN RIUNAL E I SO SERVIZI

« Older   Newer »
  Share  
La vûs de Capuzzin
view post Posted on 17/4/2010, 19:29




Ciau a toeucc , ho apena finii de vardà el telegiurnal de la televisiun riunal .
Ma el Bollotta che tipu de giunalista el ?

Chest che l'è el sundac che vuresì fa :

1) el fa aposta a fa el bambu ;

2) l'è anda a scola per imparà a ves bambu ;

3) l'è mandà avanti da un olter bambu ;

4) l'è propi bambu .

 
Top
bang@91
view post Posted on 17/4/2010, 20:56




Saludi,risposta n.2..le anca tantu bigul..te disi anca perche'..1)el Laura in sinergia con Mr.communication 2)el parla spes a vanvera de la curva (ma che cazzo voret,asen! 3)el parla del lecc,ma al stadi se ved minga..balota le du de che te parlet del lecc,sbasa le ali..
 
Top
La vûs de la vall
view post Posted on 17/4/2010, 21:12




Me soo vecc e me se recordi che quant un giurnal o na televisiun la parlava del Lecc i giurnalisti i era custret ad andà a vedè la partida al stadi ( i fasiva minga i articui per " sentito dire " ) .
Bang se te me diset che chest che le amis de Mr. Comunication alura , anca se soo vecc e g'ho l'arterio sclerosi , cuminci a capè vergot .
Vò a met sò el patel e me se meti in lecc perchè soo stracc .
Se vedum duman , saludi .
 
Top
bang@91
view post Posted on 17/4/2010, 21:16




CITAZIONE (La vûs de la vall @ 17/4/2010, 22:12)
Me soo vecc e me se recordi che quant un giurnal o na televisiun la parlava del Lecc i giurnalisti i era custret ad andà a vedè la partida al stadi ( i fasiva minga i articui per " sentito dire " ) .
Bang se te me diset che chest che le amis de Mr. Comunication alura , anca se soo vecc e g'ho l'arterio sclerosi , cuminci a capè vergot .
Vò a met sò el patel e me se meti in lecc perchè soo stracc .
Se vedum duman , saludi .

Sergio Frigerio...forever!!el diseva..te se un brighela
 
Top
La vûs de la vall
view post Posted on 17/4/2010, 21:19




La vus de la vall , la vus cunt i ball !!!!
 
Top
view post Posted on 17/4/2010, 21:26

Serie B

Group:
Member
Posts:
3,697
Location:
DALLA SEGUNDA BALAUSTRA

Status:


ma le vostre badanti nn vi hanno ancora portato a nanna? :D :D :P :P

si scherza nè ;) ;)
 
Top
Comomerda
view post Posted on 20/4/2010, 19:13




per me l'è propri bambu :P
 
Top
lecchgaina
view post Posted on 23/4/2010, 11:02




risposta 3....per ves bambu l'e' bambu ma segund me ghe n'e' in gir vergun d'olter che de meste el fa el talentscaut di bambi....vecio o te scrivet isce' o el patel t'el infilem su sui ciap...de dent pero'...
 
Top
VincenzoSpreafico
view post Posted on 23/4/2010, 12:05




Ballotta,peggio di Balotelli..ballotta taglio di capelli,tipo linea Gustav..cambia il look,ma rimani certamente un Loc!

N.b. c'e' il communicationnnnnnnnnnnnn..ue' rag. felini,dirgli al balottino che al posto dei capelli c'e' una portaerei.....communicationnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 
Top
bang@91
view post Posted on 23/4/2010, 18:11




Come gel il BALLotta,usa la margarina kraft?il cuoio cappelluto e'perfettamente equidistante
 
Top
9 replies since 17/4/2010, 19:29   215 views
  Share